Rezervasyon

Rezervasyon detayları:

Kesin rezervasyonlarda 1 gecelik konaklama bedeli kaparo olarak banka havalesi veya kredi kartınızdan mail order ile talep edilmektedir, kalan ödemenizi otelimizden çıkış yaparken kredi kartı ile tek çekim, taksitli veya nakit ödeme olarak yapabilirsiniz.

Tüm WORLD, BONUS, MAXIMUM, PARAF kredi kartlarına 15.000 TL ve üzeri konaklamalarda taksit yapılmaktadır.

Banka hesap numaramız:

Halkbank Ayvacık/Çanakkale
Şube: 1538
Hesap No:10100010
Park Turizm Otelcilik San. ve Tic.Ltd.Şti
IBAN: TR050001200153800010100010

Mail-Order Formumuzu indirmek için lütfen tıklayınız.

Oda giriş ve çıkış saatleri hakkında bilgi:
Sezon içinde misafirlerimiz oda girişlerini saat 14:00 den sonra yapabilir ve otelden ayrılış günü ise en geç öğlen saat 12:00 de odalarından çıkış yapmalari gerekmektedir. Gün içinde oda durumu uygun ise belirttiğimiz saatler üzerinde opsiyon tanımaktayız. Misafirlerimiz odalarından çıkış yaptıktan sonra da havuz ve plajdan faydalanmaya devam edebilirler.

****Önemli Hatırlatma:

Sezon içinde yaşanılan rezervasyon yoğunluğundan dolayı lütfen ön büro yetkililerimizden rezervasyon konfirmasyonu (onayı) aldıktan sonra banka hesaplarımıza ön ödeme yapınız ve rezervasyon yetkililerimize yaptığınız ödemeyi e-mail, faks veya telefon ile bildiriniz..

Rezervasyon iptal ve iade koşullarımız

Rezervasyon iptallerinde ön ödeme iadeleri, otele giriş tarihinden en az 5 gün önce rezervasyon yetkililerimize bilgi verilmesi halinde yapılır.

Diğer koşullar

Otelimize evcil hayvan kabul edilmemektedir, anlayışınız için teşekkür ederiz.

Ön Rezervasyon Formu

*
*
*
*
*
*
Gönder
* Gerekli alanlar